Big Boss Man - Link Wray

Big Boss Man - Link Wray

  • Шығарылған жылы: 2008
  • Тіл: Ағылшын
  • Ұзақтығы: 3:12

Төменде әннің мәтіні берілген Big Boss Man , суретші - Link Wray аудармасымен

Ән мәтіні Big Boss Man "

Аудармасы бар түпнұсқа мәтін

Big Boss Man

Link Wray

Түпнұсқа мәтін

Big Boss Man, can you hear me when I talk?

Big Boss Man, can you hear me when I talk?

Well, you ain’t so big

You’re just tall, that’s all

Well, you got me working, boss man

Working nine o’clock

I wanna drink a water

Say, «Hey boy, you can’t stop»

Big Boss Man, can’t you hear me when I talk?

Well, you ain’t so big

You’re just tall, that’s all

Well, I’m gonna find a boss man

One who’ll treat me right

We’re

You’re never

Big Boss Man, can’t you hear me when I talk?

Well, you ain’t so big

You’re just tall, that’s all

Big Boss Man, can’t you hear me when I talk?

Big Boss Man, yeah, yeah, yeah, yeah

Hear I talk

Oh, when I talk

Well, you ain’t so big

You’re just tall, that’s all

Ән аудармасы

Үлкен бастық, мен сөйлескен кезде мені ести аласыз ба?

Үлкен бастық, мен сөйлескен кезде мені ести аласыз ба?

Сіз соншалықты үлкен емессіз

Сіз тек ұзынсыз, бұл бәрі

Маған жұмыс істеттіңіз, бастық

Сағат тоғызда жұмыс

Мен су ішкім келеді

«Ей балам, сен тоқтай алмайсың» деп айт.

Үлкен бастық, мен сөйлескен кезде мені естімейсің бе?

Сіз соншалықты үлкен емессіз

Сіз тек ұзынсыз, бұл бәрі

Жарайды, мен бастық табамын

Маған дұрыс қарайтын адам

Біз

Сіз ешқашан

Үлкен бастық, мен сөйлескен кезде мені естімейсің бе?

Сіз соншалықты үлкен емессіз

Сіз тек ұзынсыз, бұл бәрі

Үлкен бастық, мен сөйлескен кезде мені естімейсің бе?

Үлкен бастық адам, иә, иә, иә, иә

Менің сөйлейтінімді тыңдаңыз

О, мен сөйлегенде

Сіз соншалықты үлкен емессіз

Сіз тек ұзынсыз, бұл бәрі

2 миллионнан астам ән мәтіні

Әртүрлі тілдегі әндер

Аудармалар

Барлық тілдерге жоғары сапалы аудармалар

Жылдам іздеу

Қажетті мәтіндерді секундтарда табыңыз